ВО "Свобода"

ENG

29 травня
Розпочато кримінальне провадження щодо незаконної порубки дерев у Шацькому національному парку
Розпочато кримінальне провадження щодо незаконної порубки дерев у Шацькому національному парку

За фактом незаконної порубки дерев на території рекреаційного пункту "Гушівський хутір", що знаходиться на території Шацького національного природного парку, розпочате кримінальне провадження. Про це йдеться у відповіді на депутатське звернення з цього приводу першого заступника голови Волинської обласної ради, свободівця Олександра Пирожика, яку 21 травня 2018 року підписав прокурор Волинської області Анатолій Коцура.

Зокрема, як вбачається з відповіді прокурора області, 15 травня 2018 року Головне управління Національної поліції в області розпочало кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 246 Карного кодексу України ("Злочини проти довкілля. Незаконна порубка лісу").

Санкція цієї статті Карного кодексу передбачає штрафні санкції від 300 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, арештом на строк до 6 місяців, обмеженням волі на строк до 3-х років, або ж позбавленням волі на той самий строк.

За інформацією прокурора області, досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим управлінням ГУНП в області, процесуальне керівництво ‒ прокурорами прокуратури області.

Доводи щодо можливих інших інших порушень природоохоронного законодавства перевірятимуться у ході розслідування вказаного кримінального провадження.

Про результати розгляду звернення повідомлено також депутата Шацької районної ради Лілію Забродоцьку, яка скерувала до Олександра Пирожика відповідний депутатський запит, підтриманий сесією Шацької районної ради.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"