ВО "Свобода"

ENG

16 травня
У Маневицькому районі вивішуватимуть червоно-чорний прапор
У Маневицькому районі вивішуватимуть червоно-чорний прапор

За депутатським запитом депутата Маневицької районної ради від ВО "Свобода" Миколи Давидюка у районі на свята теж вивішуватимуть революційний червоно-чорний прапор. Про це йде мова у відповіді на запит, яка датована 16 травня 2018 року.

У відповіді на депутатський запит Миколи Давидюка щодо використання революційного червоно-чорного прапора ОУН поруч із державним, який був підтриманий сесією Маневицької районної ради 28 березня 2018 року, зокрема йдеться про те, що на адресу керівників організацій, підприємств, установ району направлено відповідний лист.

Цим листом рекомендовано в дні, пов'язані з визначними подіями національно-визвольної боротьби українського народу, на адміністративних будівлях установ, організацій, підприємств поряд із Державним Прапором України вивішувати червоно-чорний прапор ОУН. Прапор рекомендують вивішувати у визначених у додатку до рішення районної ради дні.

Зазначимо, що раніше подібні рішення на Волині ухвалили вже 20 місцевих рад: Камінь-Каширська міська, Камінь-Каширська районна, Рожищенська районна, Ратнівська районна, Шацька районна, Горохівська міська, Турійська селищна, Рожищенська міська, Ковельська міська, Ковельська районна, Іваничівська районна, Ківерцівська районна, Володимир-Волинська районна, Луцька районна, Берестечківська міська, Старовижівська районна, Цуманська селищна, Іваничівська селищна, Любомльська районна та Устилузька міська ради.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"