ВО "Свобода"

ENG

27 квітня
Іваничівська райрада підтримала звернення щодо Антиолігархічного пакету
Іваничівська райрада підтримала звернення щодо Антиолігархічного пакету

27 квітня 2018 року Іваничівська райрада Волинської області одноголосно підтримала звернення до Верховної Ради стосовно необхідності негайного ухвалення Антиолігархічного пакету законів.

Проект рішення зачитав голова фракції ВО "Свобода" у Іваничівській райраді Ігор Тимощук. Звернення підтримали 23 депутати з 23-ох присутніх у сесійній залі.

Як зазначив у коментарі Ігор Тимощук, цим зверненням депутати продемонстрували розуміння важливості ухвалення в державі системних законів, спрямованих на ліквідацію олігархічної моделі в Україні.

"Депутати районної ради сказали своє слово. Як і депутати багатьох місцевих рад України. Тепер слово за парламентом. Якщо народні депутати не усвідомлюють важливості ліквідації олігархічної системи, яка знищує підвалини нашої держави, вони мають піти в минуле", - підкреслив Ігор Тимощук.

Нагадаємо, що раніше аналогічні звернення підтримали Ковельська міська рада, Шацька районна рада, Горохівська міська рада, Турійська селищна, Ратнівська і Старовижівська районні ради.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"