ВО "Свобода"

ENG

26 квітня
Ковельська міська рада закликала парламент ухвалити антиолігархічні закони
Ковельська міська рада закликала парламент ухвалити антиолігархічні закони

Ковельська міська рада на Волині на своїй черговій 36-й сесії 26 квітня 2018 року одноголосно вирішила звернутися до Верховної Ради України з вимогою ухвалити Антиолігархічний пакет докорінних перетворень.

Відповідний проект рішення був внесений на розгляд сесії фракцією ВО "Свобода" в міській раді. Доповідав із цього питання голова фракції, голова Ковельської міської організації ВО "Свобода" Вадим Ткачук.

"Олігархія зацікавлена у війні без кінця. Бо поки Нація воює, олігархи мародерствують. Вони гендлюють із країною-агресором та ведуть торгівлю на крові з окупованими територіями. Поки цивілізований світ впроваджує санкції, влада України нарощує на 28% товарообіг із країною-агресором, а громадяни Московії, які включені до санкційних списків Європи та США, досі володіють третиною українських обленерго",‒ переконує автор проекту рішення Вадим Ткачук.

Присутні у сесійній раді депутати прийняли таке рішення одноголосно.

Нагадаємо, що вчора таке ж рішення одноголосно прийняла Шацька районна рада, а також ‒ Горохівська міська рада, ще раніше ‒ Турійська селищна, Ратнівська і Старовижівська районні ради.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"