ВО "Свобода"

ENG

25 квітня
Дві ради на Волині вимагають ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень
Дві ради на Волині вимагають ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень

25 квітня 2018 року Шацька районна рада та Горохівська міська рада на Волині з ініціативи депутатів від "Свободи" ухвалили звернення до Верховної Ради України з приводу негайного голосування за Антиолігархічний пакет законопроектів.

Так, на своїй черговій сесії 25 квітня 2018 року Шацька районна рада одноголосно підтримала рішення звернутися до Верховної Ради України з вимогою ухвалити Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Відповідний проект рішення внесли на сесію депутати районної ради від ВО "Свобода". Доповідав із цього питання на сесії в.о. голови Шацької районної "Свободи" Андрій Лисий. Підтримати проект закликав присутній на сесії заступник голови Волинської "Свободи", перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик.

У результаті рішення було прийняте без обговорення, одноголосно присутніми в сесійній залі депутатами районної ради.

Сесія Горохівської міської ради теж одноголосно ухвалила рішення "Про звернення до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень", подане фракцією ВО "Свобода" в Горохівській міській раді.

"Сьогодні депутати міської ради показали своє розуміння щодо загрози, яку несе українському суспільству олігархія, тотальне захоплення нею влади в нашій молодій державі. Адже влада не розв'язує проблеми війни, поглиблює корупцію та породжує тотальне знищення нації. Саме тому дане рішення, розроблене ВО "Свобода", має на меті подолати одну із причин зубожіння українців ‒ олігархію. Це дозволить підвищити рівень життя населення, сприятиме розвитку середнього класу і, як наслідок, наблизить час завершення війни. Тільки таким шляхом ми витягнемо Україну з ями корупції і зубожіння", - прокоментував прийняття рішень голова фракції, свободівець Віктор Магурчак.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"