ВО "Свобода"

ENG

29 березня
У Луцькому районі вивішуватимуть прапор національної боротьби
У Луцькому районі вивішуватимуть прапор національної боротьби

29 березня 2018 року Луцька райрада ухвалила рішення вивішувати революційний прапор ОУН-УПА на День захисника України 14 жовтня.

Проект рішення був внесений на розгляд сесії фракцією ВО "Свобода".

Частина депутатів з фракції "Блоку Петра Порошенка "Солідарність" та Аграрної партії не підтримали таке рішення. А голова Луцької РДА Ігор Ярмольський спекулятивно намагався побачити у цьому рішенні російський слід. Втім, більшість обранців громади підтримали такий проект рішення.

"Це наш революційний прапор. УПА воювала за незалежну Україну. Воювала проти Росії, Третього Рейху, Польщі. Це наша історія. В кожного народу є свої герої і своя історична правда. Сьогодні ми продовжуємо боротьбу за незалежність. Ми повинні прийняти це рішення як патріоти нашої держави, як громадяни нашої країни і в підтримку тих, хто повертається в цинкових гробах. І я не розумію, як можна бачити російський слід в тому, що українці шанують своїх героїв і віддають шану тим, хто поклав своє життя на вівтар свободи і незалежності", - зазначила депутат Луцької райради від ВО "Свобода" Марія Пивовар.

Червоно-чорний прапор підніматимуть 14 жовтня, у День захисника України, поряд із синьо-жовтим біля адміністративного будинку Луцької райради. Крім того, сільським, селищним радам, керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, громадським об'єднанням району рекомендують запровадити таку ж практику.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"