ВО "Свобода"

ENG

16 березня
Волинські свободівці доставили волонтерську допомогу бійцям "Карпатської Січі"
Волинські свободівці доставили волонтерську допомогу бійцям "Карпатської Січі"

Активісти Волинської "Свободи" протягом 12-16 березня 2018 року побували на Сході України, доставили бійцям окремої добровольчої чоти "Карпатська Січ" 93-ї ОМБр волонтерську допомогу. Поїздка відбувалася в рамках діяльності Волинського обласного комітету гуманітарної допомоги українському війську.

Волонтерську групу очолив заступник голови Турійської "Свободи", директор історико-культурного комплексу "Вовчак. Волинська Січ" Василь Мазурик. Разом із ним на фронт поїхали побратими Руслан Павлюк та Олег Друзюк.

Волинські волонтери доставили в розташування "Карпатської Січі" під Богданівкою на Донеччині найнеобхідніше ‒ деревину для перекриття та облаштування бліндажів, будівельні матеріали, маскувальну сітку, теплий одяг, харчі та медикаменти. Деревину та продукти спорядили активісти Турійської "Свободи". Маскувальну сітку ‒ колектив та школярі Гораймівської ЗОШ Маневицького району (директор ‒ Микола Давидюк).

Допомога для бійців Карпатської Січі
Допомога для бійців Карпатської Січі

Медпрепарати для бійців надали працівники ДВТП "Волиньфармпостач" та меценат із Португалії Валерій Радчук із родиною. Теплий одяг, комбінезони, тактичні ножі та ліхтарики ‒ меценат із Лондона Андрій Рошко з родиною. Двоє останніх ‒ волиняни, які виїхали за кордон, але не цураються підтримки українських бійців у кровопролитній війні з Московією.

Волинські свободівці доставили допомогу бійцям Карпатської Січі
Волинські свободівці доставили допомогу бійцям Карпатської Січі

"Бойовий потенціал української армії ‒ саме в добровольцях. Мотивація добровольців настільки висока, що навколо цього потенціалу гуртується весь кістяк Збройних Сил України. Вони воюють з ідеями Бандери та Шухевича, для них Україна ‒ понад усе! Вони ‒ горді нащадки УПА, яка зродилася в нас, на Волині, в урочищі Вовчак. Їхня психологія ‒ це психологія переможців, і вони неодмінно здобудуть нашу найбільшу Українську перемогу!", ‒ прокоментував результати поїздки Василь Мазурик.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"