ВО "Свобода"

ENG

21 лютого
Шацька районна рада підніматиме червоно-чорний прапор боротьби
Шацька районна рада підніматиме червоно-чорний прапор боротьби

21 лютого 2018 року відбулася чергова сесія Шацької районної ради, яка одноголосно ухвалила рішення про підняття червоно-чорного прапора боротьби ОУН-УПА під час пам'ятних дат української історії національно-визвольної боротьби.

Відповідний проект рішення вніс депутат Шацької районної ради від ВО "Свобода" Андрій Лисий. Із його слів, проект хоч і викликав жваву дискусію в сесійній залі, проте виступити проти не наважився жоден депутат. У результаті рішення було прийняте одноголосно ‒ його підтримали 22 депутати, присутні в сесійній залі.

"Сейм Республіки Польща 26 січня 2018 року ухвалив антиукраїнський пакет законів про заборону "бандерівської ідеології" ‒ заперечення права українців на державність та національну гідність. Поки центральна влада не знає, що робити через прийняті антиукраїнські закони польським сеймом, місцеві органи самоврядування за ініціативи ВО "Свобода" приймають аналогічні рішення в Волинській області", ‒ прокоментував таке рішення Андрій Лисий.

Нагадаємо, що вчора, 20 лютого, аналогічні рішення на Волині прийняли Горохівська міська і Турійська селищна ради. Ще раніше, 13 лютого, рішення вивішувати прапор національно-визвольної боротьби українців прийняла Камінь-Каширська міська рада, 15 лютого ‒ Камінь-Каширська та Рожищенська районні ради, а 16 лютого ‒ Ратнівська районна рада.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"