ВО "Свобода"

ENG

20 лютого
Горохівська міська і Турійська селищна ради ухвалили рішення вивішувати червоно-чорний прапор
Горохівська міська і Турійська селищна ради ухвалили рішення вивішувати червоно-чорний прапор

20 лютого 2018 року відбулися чергові сесії Горохівської міської і Турійської селищної рад, які ухвалили рішення вивішувати в місті та селищі у дні національних свят червоно-чорний прапор боротьби за незалежність українського народу.

Проект рішення про використання революційного прапора ОУН на території міста Горохова вніс на розгляд сесії голова фракції ВО "Свобода" в Горохівській міській раді Віктор Магурчак.

На сесії були присутні представники національно-патріотичної громадськості міста і району, ветерани ОУН-УПА, воїни російсько-української війни на Сході України, патріотична молодь, депутати районної ради.

Проголосувати за відповідне рішення депутатів міської ради закликали член ОУН, ветеран УПА, легендарна зв'язкова УПА на Волині Тамара Криштальська та ветеран УПА, станичний ОУН у Горохівському районі Павло Івчук.

За інформацією голови Горохівської районної організації ВО "Свобода" Валентини Магурчак. рішення було прийняте практично одноголосно (1 депутат ‒ утримався).

У Турійській селищній раді відповідний проект рішення ініціював голова Турійської районної організації ВО "Свобода", депутат Турійської селищної ради ОТГ Андрій Полячук. Після обговорення та дискусії рішення було прийняте більшістю голосів.

Нагадаємо, що 13 лютого рішення вивішувати прапор національно-визвольної боротьби українців прийняла Камінь-Каширська міська рада, 15 лютого ‒ Камінь-Каширська та Рожищенська районні ради, а 16 лютого ‒ Ратнівська районна рада.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"