ВО "Свобода"

ENG

18 лютого
Турійська районна організація ВО "Свобода" відзвітувала та обрала нового голову
Турійська районна організація ВО "Свобода" відзвітувала та обрала нового голову

18 лютого 2018 року у приміщенні Турійського районного будинку культури відбулися публічний звіт депутатів від ВО "Свобода" та звітно-виборна конференція Турійської районної організації ВО "Свобода", яка оновила керівний склад організації.

У публічному звіті взяли участь заступники голови Волинської ОО ВО "Свобода" ‒ перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик та голова Луцької МО ВО "Свобода", голова свободівської фракції в міській раді Микола Федік.

Олександр Пирожик поінформував про роботу фракції ВО "Свобода" в обласній раді за другий рік роботи нинішнього скликання, відповів на запитання присутніх. Микола Федік ознайомив із зовнішньо-політичною та внутрішньо-політичною ситуацією поточного періоду, окреслив першочергові завдання організації в Луцьку та районах області.

Докладний звіт про пророблену роботу озвучив багаторічний голова Турійської районної організації ВО "Свобода", депутат районної ради Василь Мазурик. Він наголосив, що головна гордість Турійської свободівської організації ‒ відновлення урочища Вовчак, де зродилась УПА, та розбудова історико-культурного комплексу "Вовчак. Волинська Січ", який наразі вже перетворився в загальнонаціональний центр патріотичного виховання молоді.

Під час звіту Турійської Свободи
Під час звіту Турійської Свободи

Делегати конференції зважили на прохання Василя Мазурика зосередитися на подальшій розбудові історико-культурного комплексу "Вовчак. Волинська Січ", подякували йому за роботу і підготовку якісних молодих кадрів.

За поданням голови обласної організації Анатолія Вітіва конференція одноголосно обрала новим головою Турійської районної організації ВО "Свобода" Андрія Полячука ‒ депутата Турійської ОТГ, котрий обіймав посаду заступника голови районної організації.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"