ВО "Свобода"

ENG

16 лютого
Ратнівська райрада офіційно використовуватиме бандерівський прапор
Ратнівська райрада офіційно використовуватиме бандерівський прапор

16 лютого 2018 року Ратнівська райрада з ініціативи ВО "Свобода" ухвалила рішення про використання революційного прапора ОУН на території району.

З 24 присутніх депутатів райради рішення про використання червоно-чорного прапора ОУН у дати визначних подій національно-визвольної боротьби підтримало 18 обранців громади. Серед тих, хто не голосував: 4 депутати від "Блоку Петра Порошенка", один - від "Опозиційного блоку" і один від Аграрної партії.

"У своїй політиці агресивного реваншизму та односторонньої ревізії історії депутати польського Сейму дійшли до заборони називати польські катівні на кшталт Берези Картузької "концентраційними таборами". Вони дійшли й того, що територію Галичини називають "Східною Малопольщею" та забороняють згадувати про факти співпраці польського уряду з Третім Рейхом, зокрема, під час розподілу Чехословаччини. Це ще раз свідчить про цинічні подвійні стандарти польської верхівки. В цій ситуації ми не маємо права мовчати. Це рішення - ознака того, що українці не відмовляться від своєї історії і не будуть мовчки спостерігати як відроджується польський шовінізм", - зазначив голова Ратнівської "Свободи" Микола Горбачук.

Нагадаємо, що 13 лютого аналогічне рішення ухвалила Камінь-Каширська міська рада, а 15 лютого - Камінь-Каширська і Рожищенська районні ради.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"