ВО "Свобода"

ENG

22 січня
Волинські свободівці доставили волонтерську допомогу бійцям російсько-української війни
Волинські свободівці доставили волонтерську допомогу бійцям російсько-української війни

Активісти Волинської "Свободи" протягом 18-21 січня 2018 року побували на Сході України, доставили бійцям російсько-української війни волонтерську допомогу. Делегацію очолював заступник голови Волинської обласної організації ВО "Свобода", перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик.

Волонтерська допомога для Карпатської Січі
Волонтерська допомога для Карпатської Січі

У складі волонтерської делегації, яка відбувалася в рамках діяльності Волинського "Легіону Свободи", були також свободівці з Луцька Сергій Герук і Сергій Миронюк, прихильники "Свободи" Сергій Кізей та Валерій Семенюк, представник ГО "Сокіл-Волинь" Юрій Миронюк. У ході поїздки волиняни відвідали місто Волноваху, яка стала містом-побратимом Луцька, привезли в подарунок для першого у Волновасі українського храму ікону Покрови Божої Матері. Після освячення води українським священиком отцем Макарієм узяли участь у Водохрещенських купаннях.

З іконою Покрови Божої Матері
З іконою Покрови Божої Матері

В ході поїздки волиняни відвідали позиції "Карпатської Січі" у Богданівці, ДУК "Правий сектор" у Мар'їнці, полку "Київ" в Авдіївці та легендарних снайперів зі спецпідрозділу протидії тероризму в Слов'янську. Всі вони отримали волонтерську допомогу та Різдявяні подарунки. Зокрема від ДВТП "Волиньфармпостач", Волинської обласної клінічної лікарні та Волинського обласного дитячого медико-територіального об'єднання ‒ набори ліків і медикаментів, засоби гігієни та миючі засобі, дитячі малюнки, солодощі та смаколики.

В розташуванні Карпатської Січі в Богданівці
В розташуванні Карпатської Січі в Богданівці

Від мешканців і колективу Луцького геріатричного пансіонату на фронт доставили в'язані теплі шкарпетки та інші теплі речі; від Берестечківської громади та Берестечківського психоневрологічного пансіонату ‒ продуктові набори, зокрема сало, часник, домашні закрутки тощо. Для потреб бійців на фронт доставили також тактичні ножі, біноклі, ліхтарики та комбінезони ‒ від Андрія Рошка з Лондона та його родини. А ще ‒ дитячі малюнки і листи від школярів 12-ї луцької школи, які організував депутат Луцької міської ради від ВО "Свобода" Богдан Богонос.

З Максимом Лютим та Олександром Чумаком
З Максимом Лютим та Олександром Чумаком

"Бійці "Легіону Свободи" воюють по всій лінії фронту. У складі 4-ї роти полку "Київ", що дислокується в Авдіївці, ‒ наш земляк Максим Морозов (позивний "Лютий") із Ківерцівської "Свободи". Пліч-опліч із ним воює з російськими окупантами голова Кримської "Свободи" Олександр Болтян (позивний "Чумак"). У складі 8-ї роти 93-ї ОМБр ‒ наші побратими Сергій Щербина (позивний "Свобода") із Дніпра та Богдан Биков (позивний "Футболіст") із Запорізької області. Бойовий дух у цих хлопців надзвичайно високий, він передається іншим бійцям. Націоналісти воюють з іменем Бандери та Шухевича, вони ‒ незламні духом, тому неодмінно здобудуть Українську перемогу, звільнять землю від російських окупантів і збудують ту Україну, за яку боролися цілі покоління українських Героїв", ‒ прокоментував результати поїздки Олександр Пирожик.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"