ВО "Свобода"

ENG

19 жовтня 2017
Олег Тягнибок представив кандидатів від "Свободи" у Любомлі та Іваничах
Олег Тягнибок представив кандидатів від "Свободи" у Любомлі та Іваничах

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок 19 жовтня 2017 року побував на Волині, де представив місцевій громаді кандидатів на посади голів та депутатів до Любомльської міської ради об'єднаної територіальної громади та Іваничівської селищної ради об'єднаної територіальної громади від політичної сили.

Очільник націоналістів поспілкувався з мешканцями громад та закликав підтримати команду свободівців на виборах до ОТГ, які відбудуться 29 жовтня.

Олег Тягнибок виступає перед громадою Любомля
Олег Тягнибок виступає перед громадою Любомля

"Постійний обман є фішкою цієї влади на чолі з Петром Порошенком. Влада обманула українців з реформою поліції, медицини, пенсійною реформою. Вони розповідають про реформи, а жити стає гірше. Ціни постійно зростають. Відбулося завуальоване підняття пенсійного віку. А проголосована медична реформа приведе до того, що медицина стане доступна виключно для багатих. Так само нам брешуть про закон щодо реінтеграції Донбасу, в якому прописали ганебні пункти закону про особливий статус окремих регіонів Донецької та Луганської областей", - заявив очільник ВО "Свобода".

Кандидат на посаду голови Любомльської міської ради об'єднаної територіальної громади Микола Сушик розповів про те, що вдалося зробити свободівцям за останні кілька років.

"Громаді потрібні чесні політики у владі. Без корупції, відкатів, без зрад і фальші. Я впевнений, що існує великий потенціал для розвитку Любомля. Докладу всіх зусиль, аби його зреалізувати. Я йду з чистим сумлінням та чистими намірами", - зазначив Микола Сушик.

Громада Любомля на зустрічі з Олегом Тягнибоком
Громада Любомля на зустрічі з Олегом Тягнибоком

Голова Любомльської міської організації ВО "Свобода", учасник російсько-української війни, депутат Волинської обласної ради Сергій Духницький представив громаді список кандидатів у депутати Любомльської ОТГ.

Кандидат на посаду селищного голови Іваничівської селищної ради об'єднаної територіальної громади Андрій Бадзюнь запевнив громаду у готовності як і всі попередні роки захищати її інтереси і прислухатися до її думки:

"Я ніколи не піду проти громади. Не закрию лікарню, школу. Буду відстоювати інтереси людей перед владою різних рівнів. Ми знаємо, які проблеми є у населених пунктах громади, у Іваничах. Нам буде нелегко. Але ми готові взяти відповідальність на себе і спільно з людьми рухатися вперед, долати труднощі і показувати результат".

Під час спілкування з лідером ВО "Свобода" Олегом Тягнибоком волиняни нарікали на відсутність реформ, постійний ріст цін, відсутність робочих місць, фальш і обман правлячої влади. Людей турбували проблеми з виділенням землі, неефективна робота органів влади, відсутність справедливості.

Громада Іванич на зустрічі з Олегом Тягнибоком
Громада Іванич на зустрічі з Олегом Тягнибоком

"Свобода" є зрілою політичною силою з величезним досвідом. Ми знаємо, що і як робити. Ми маємо сотні законів, які здатні змінити Україну. І ми готові втілювати їх у життя. Я запрошую вас до співпраці. Ставати прихильниками, долучатися до єдиної свободівської команди. Чим більше нас буде, тим швидше ми переможемо. А з нами переможе Україна", - закликав Олег Тягнибок.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"