ВО "Свобода"

ENG

15 жовтня 2017
В урочищі Вовчак на Волині відзначили 75-річчя створення УПА
В урочищі Вовчак на Волині відзначили 75-річчя створення УПА

15 жовтня 2017 року в урочищі Вовчак на Волині, де зродилась Українська повстанська армія, відбулись урочистості з нагоди 75-річчя створення УПА. Цьогоріч в урочистостях узяли участь голови Волинської та Полтавської обласних організацій ВО "Свобода" Анатолій Вітів і Валерій Черняков.

Святкові заходи розпочалися з літургії у Храмі всіх святих землі Української, яку відправив благочинний Турійського благочиння УПЦ Київського патріархату, настоятель храму Всіх святих землі Української отець Миколай.

Присутні поклали вінки та квіти до пам'ятних знаків загиблим Героям УПА, пом'янули пам'ять героїв хвилиною мовчання.

"Ми ще під враженнями Маршу слави УПА у Києві, який зібрав представників усіх націоналістичних партій. Кияни знають і шанують наших героїв, на фасаді Київської мерії ‒ портрет нашого Провідника Степана Бандери. Але на смоскаличеній частині нашої славної Волині досі намагаються втриматися при владі люди, яким однаково, кому служити. На Вовчаку вони нібито моляться за вояків УПА, а подалі від Вовчака ‒ захищають тих, хто знищував Вовчак. Тих, хто ще 70 років не давав Українській державі відбутися, хто під червоними прапорами знищував не лише героїв Вовчака, а й пам'ять про них", ‒ відзначив у своїй промові заступник голови Волинської "Свободи", перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик.

Уже традиційно на Вовчаку відбувся концерт патріотичної пісні, експонувалася виставка-продаж творів декоративно-прикладного мистецтва, присутніх частували повстанським кулішем.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"