ВО "Свобода"

ENG

3 жовтня 2017
Свободівця Анатолія Романюка зареєстрували кандидатом на посаду голови Копачівської ОТГ Рожищенського району Волині
Свободівця Анатолія Романюка зареєстрували кандидатом на посаду голови Копачівської ОТГ Рожищенського району Волині

3 жовтня 2017 року Копачівська сільська виборча комісія зареєструвала кандидатом на посаду сільського голови Копачівської ОТГ Рожищенського району Волині Анатолія Романюка, висунутого у кандидати Рожищенською районною організацією ВО "Свобода".

"Знаю Анатолія Романюка як чесну і справедливу людину. Він завжди переймався долями простих людей, допомагав селянам вирішувати їхні проблеми. Був активним учасником Революції гідності, після початку російської агресії на Сході України активно допомагав у зборі допомоги бійцям російсько-української війни. Анатолій Павлович ‒ достойний кандидат для громади, він завжди буде працювати з людьми і для людей", ‒ характеризує кандидата депутат Волинської обласної ради від ВО "Свобода" Сергій Сівак.

Серед пріоритетів кандидата на посаду сільського голови Копачівської ОТГ Анатолія Романюка ‒ впровадження проектів енергозбереження і енергоефективності, створення сільськогосподарських кооперативів, розвиток та підтримка сімейних фермерських господарств, достатнє матеріально-технічне забезпечення праці селянина, належне соціальний захист людей праці. Це дасть змогу створити нові робочі місця, зберегти та примножити соціально-культурну інфраструктуру.

"Люди чекають змін, а вони не відбуваються. Для змін потрібні нові підходи, нові бачення, нові люди. Даючи згоду балотуватися на посаду сільського голови, я чітко усвідомлюю ті виклики, проблеми і завдання, які стоять перед громадою у галузі освіти, медицини, соціальної та культурної сфери. За час свого депутатства в районній раді я мав багато задумів, які через недолугу політику районного керівництва так і залишилися незреалізованими. Сподіваюся, з підтримкою громади вдасться зреалізувати їх на посаді сільського голови Копачівської ОТГ", ‒ наголошує Анатолій Романюк.

Копачівська сільська виборча комісія зареєструвала також кандидатів у депутати Копачівської ОТГ від ВО "Свобода", які допомагатимуть Анатолію Романюку зреалізувати задумане.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"