ВО "Свобода"

ENG

3 жовтня 2017
ВО "Свобода" висунула кандидатом на голову Любомльської міської ОТГ голову районної ради Миколу Сушика
ВО "Свобода" висунула кандидатом на голову Любомльської міської ОТГ голову районної ради Миколу Сушика

Любомльська районна організація ВО "Свобода" на своїй конференції 2 жовтня 2017 року одноголосно висунула кандидатом на посаду голови Любомльської міської об'єднаної територіальної громади голову районної організації ВО "Свобода", голову районної ради Миколу Сушика.

Кандидатуру Миколи Сушика запропонував голова Любомльської міської організації ВО "Свобода", учасник російсько-української війни, голова Волинської обласної організації комбатанського об'єднання "Легіону Свободи", депутат Волинської обласної ради Сергій Духницький.

"Знаю Миколу Сушика багато років. Разом були на Майдані під час Революції гідності, вболівали за долю України. Після втечі влади Януковича він очолив районну раду і з честю ніс усю ношу відповідальності за стан справ у районі. Після початку російсько-української війни активно займався волонтерською діяльністю, збором допомоги українському війську, сам неодноразово відвідував бійців на фронті. На нових місцевих виборах районна рада знову довірила Миколі Сушику очолювати цей представницький орган. Загалом Микола Сушик працює на різних посадах у районі вже понад 12 років. Маючи значний досвід і власне бачення вирішення місцевих проблем, він готовий керувати міською громадою", ‒ підкреслив Сергій Духницький.

Микола Сушик подякував однопартійцям за довіру і зауважив, що для нього честь ‒ служити своїй громаді.

"Готовий чесно, відповідально та професійно відстоювати інтереси жителів громади на всіх рівнях ‒ як міському чи районному, так і обласному. Попередній досвід показав, що, маючи потужну і надійну команду однодумців, можна ефективно допомагати громаді, залучаючи кошти з різних джерел і бюджетів. А ситуація сьогодні така, що потрібно наводити порядок із розподілом фінансових видатків, роботою комісій та сесій у бюджетних і земельних питаннях, розробити чіткий і раціональний план соціально-економічного розвитку територій", ‒ наголосив Микола Сушик.

Загалом конференція висунула кандидатів у депутати Любомльської міської ОТГ, Головненської селищної ОТГ та Рівненської сільської ОТГ Любомльського району.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"