ВО "Свобода"

ENG

23-27 серпня 2017
Привітання Анатолія Вітіва з Днем Незалежності
Привітання Анатолія Вітіва з Днем Незалежності

Брати і сестри українці!

Сьогодні Україна відзначає 26-ту річницю своєї незалежності. Наші предки довго виборювали право мати власну державу. Це були непрості часи. Ніхто насправді, крім українців, не бажав появи незалежної України. Українці отримали незалежність завдяки тому, що зуміли зберегти велич духу і власну гідність. Покладалися в першу чергу на власні сили і не сподівалися на чужу допомогу.

Цей рік для нас особливий, адже 75 років тому було створено УПА ‒ армію нескорених, яка кинула виклик найжорстокішим загарбникам ХХ століття. Її боротьба через півстоліття часу привела до створення Української держави. Вшановуючи пам'ять героїв, не забуваймо про тих, хто сьогодні відстоює нашу свободу на Сході у боротьбі з Москвою.

Доля дала нам шанс збудувати гідне заможне життя, величну країну, якою можна пишатися. Ми маємо усвідомлювати і свою відповідальність за майбутнє країни. Бути свідомими у житті, проявляти громадянську позицію.

Тож бажаю усім українцям віри у себе і свою перемогу. Мудрості та далекоглядності, твердості духу і прагнення до саморозвитку. Часи наших перемог обов'язково настануть. Маємо зробити все, щоб прискорити їх прихід.

Анатолій Вітів, голова Волинської "Свободи", депутат Волинської облради