ВО "Свобода"

ENG

23 липня 2017
В райцентрі Іваничі на Волині відбувся шаховий турнір пам'яті Василя Бика
В райцентрі Іваничі на Волині відбувся шаховий турнір пам'яті Василя Бика

23 липня 2017 року в райцентрі Іваничі на Волині відбувся вже другий шаховий турнір, присвячений пам'яті Василя Паїсійовича Бика ‒ знаного гравця, любителя, пропагандиста та організатори гри в шахи не тільки в селищі, а й за його межами. Турнір любителів цієї високоінтелектуальної гри відбувався за підтримки Волинської обласної організації ВО "Свобода".

Перед початком змагань всі присутні вшанували пам'ять Василя Бика хвилиною мовчання. Щиро дякувала за добру пам'ять про чоловіка ‒ дружина Капітоліна Михайлівна. До її проникливих слів долучився син Олександр Васильович, депутат Волинської обласної ради від ВО "Свобода". На могилу Василя Паїсійовича поклали квіти.

Шаховий турнір у Іваничах пам'яті Василя Бика
Шаховий турнір у Іваничах пам'яті Василя Бика

Учасники турніру зібралися в залі центральної районної бібліотеки. Серед них ‒ місцеві шахісти, гості з Горохова та Нововолинська. Свої сили мали можливість випробувати учасники різного віку і фаху. Супротивники визначалися шляхом жеребкування. Підводив підсумки арбітр учень і послідовник Василя Бика ‒ майстер спорту з шашок Сергій Лойко.

Переможцем пам'ятного турніру став іваничівець Віталій Гуменюк. Він був нагороджений почесною грамотою, грошовим подарунком та перехідним кубком, який зберігатиметься в переможця до наступного турніру. Друге місце посів Юрій Мельничук із Нововолинська, третє ‒ Олександр Чубукін з Іванич.

Шаховий турнір пам'яті Василя Бика у Іваничах
Шаховий турнір пам'яті Василя Бика у Іваничах

Спонсори турніру, якими виступили Волинська обласна організація ВО "Свобода", рідні та шанувальники Василя Бика, також нагородили найстаршого та наймолодшого учасників турніру ‒ відповідно Петра Єдинака та Івана Цивінського.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"