ВО "Свобода"

ENG

18 червня 2017
Волинські свободівці вшанували пам'ять героїв Берестецької битви
Волинські свободівці вшанували пам'ять героїв Берестецької битви

18 червня 2017 року на території Національного історико-меморіального заповідника "Поле Берестецької битви" у селі Пляшева Радивилівського району відбулись урочистості, приурочені до 366-ї річниці битви під Берестечком.

Участь у заході взяли волинські свободівці на чолі з головою обласної організації Анатолієм Вітівим. На місце, де відбувалася Берестецька битва, прибули тисячі людей з різних куточків України.

Богослужіння очолив Святіший Патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет у співслужінні єпископів Київського Патріархату та священників з Рівненської, Волинської, Львівської та інших областей України.

Священники закликали молитися за полеглих героїв у боротьбі за незалежність України та вірити у Бога. Опісля провели панахиду за упокій душ загиблих козаків у бою під Берестечком, яка відбулась у червні 1651 року.

Волинські свободівці з Олегом Тягнибоком на відзначенні 366 річниці битви під Берестечком
Волинські свободівці з Олегом Тягнибоком на відзначенні 366 річниці битви під Берестечком

За традицією після божественної літургії відбулась урочиста хода та покладання квітів до пам'ятника героям Берестецької битви на території заповідника. Також перед учасниками виступив лідер ВО "Свобода" Олега Тягнибок, який порушив питання неприпустимості торгівлі українською землею сільськогосподарського призначення та висловив сподівання що нинішня складна ситуація в державі скоро зміниться на краще й ми нарешті матимемо справжню українську Україну.

Продовжились урочисті заходи концертом патріотичної пісні, а також дійствами в імпровізованому козацькому таборі.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"