ВО "Свобода"

ENG

19 червня 2017
У церкві на Вовчаку відбулася перша Свята Літургія з нагоди храмового свята
У церкві на Вовчаку відбулася перша Свята Літургія з нагоди храмового свята

У спорудженому Волинською "Свободою" храмі Всіх святих землі Української на місці створення УПА ‒ в урочищі Вовчак Турійського району ‒ відбулася перша Свята Літургія з нагоди храмового свята. Святу Літургію відслужив благочинний Турійського благочиння УПЦ Київського патріархату, настоятель храму Всіх Святих землі Української отець Миколай.

На першу Святу Літургію у храмі на Вовчаку 18 червня 2017 року прибули чисельні делегації свободівців із Луцька, Ковеля, Турійського, Ковельського, Ратнівського, Шацького і Старовижівського районів. Окрім того, зі Старовижівщини до Вовчака прибув "шкільний автобус" з учнями та вчителями декількох шкіл. Серед присутніх ‒ депутати місцевих рад від ВО "Свобода", у т.ч. перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик та депутат обласної ради Юрій Поліщук.

Вовчак відвідують юні покоління
Вовчак відвідують юні покоління

По завершенні Святої Літургії відбулося миропомазання учасників святкових заходів. Звертаючись до вірян, благочинний Турійського благочиння УПЦ Київського патріархату, настоятель храму Всіх Святих землі Української отець Миколай окремо подякував представникам ВО "Свобода" за споруджений храм і висловив сподівання, що з такою націоналістичною силою Україна неодмінно поверне собі славу Героїв минулих поколінь та здобуде свою найбільшу Перемогу.

Літургія у храмі на Вовчаку
Літургія у храмі на Вовчаку

"Сьогодні, коли Україна вступила в чергову кровопролитну сутичку з нашим одвічним ворогом на сході та півдні країни, ми просимо в Господа перемоги, здоров'я та сили всім новітнім Героям, які зараз воюють із Московією. Просимо також вічного життя всім тим, хто відійшов у вічність, захищаючи та відстоюючи волю і незалежність України. Вовчак оживає, відроджується, і слово Боже тепер звучатиме тут постійно", ‒ підкреслив організатор заходів на Вовчаку, голова Турійської районної організації ВО "Свобода", комендант історико-культурного комплексу "Вовчак. Волинська Січ" Василь Мазурик.

Учасники святкових заходів мали можливість ознайомитися з експозиціями музею під відкритим небом на Вовчаку, поклали вінки та квіти до пам'ятних знаків Героям. Присутні змогли також поласувати повстанським кулешем та насолодитися піснеспівами у виконанні чоловічого гурту "Кант" Турійського районного Будинку культури (керівник ‒ Олексій Скубій).

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"