ВО "Свобода"

ENG

9 червня 2017
На Волині відбулося військово-патріотичне таборування "Старовижівська Січ"
На Волині відбулося військово-патріотичне таборування "Старовижівська Січ"

З ініціативи депутата Старовижівської районної ради від ВО "Свобода" Володимира Вавриша з 7 по 9 червня 2017 року на озері Пісочне (село Поліське) відбулося військово-патріотичне таборування "Старовижівська Січ". До участі в заході долучилися депутати від ВО "Свобода" обласного та районного рівнів, представники комбатантського об'єднання "Легіон Свободи".

Старовижівська Січ 2017
Старовижівська Січ 2017

Участь у відкритті таборування взяли перший заступник голови Волинської обласної ради, свободівець Олександр Пирожик, голова Волинської обласної організації комбатантського об'єднання "Легіон Свободи", ветеран російсько-української війни, депутат Волинської обласної ради Сергій Духницький, депутат Старовижівської районної ради від ВО "Свобода" Володимир Вавриш, котрий водночас був і комендантом табору, представники місцевої влади. Свободівці побажали учасникам таборування мужності, стійкості та сили духу й тіла, вірності ідеалам українських національних героїв.

Учасники змагань на Старовижівській Січі-2017
Учасники змагань на Старовижівській Січі-2017

На прохання коменданта табору Володимира Вавриша таборування вже другий рік поспіль організовує відділ освіти, молоді та спорту Старовижівської РДА в рамках відпочинкової зміни у пришкільних таборах. Цьогоріч у ньому взяли участь понад 160 школярів. У програмі таборування: навчально-польові збори з учнями 10-х класів; стрільба зі страйкбольної зброї автоматом Калашнікова; стрільба із пневмогвинтівки; подолання смуги перешкод; зустріч із учасниками російсько-української війни; показ зброї та боєприпасів Старовижівським відділенням Національної поліції; показово-навчальні заходи із пожежогасіння від Старовижівського відділення МНС; реанімаційні заходи від медиків Старовижівською ЦРЛ; спортивні змагання; купання в озері Пісочне; концерт колективів художньої самодіяльності; українська дискотека тощо.

Учасники табору Старовижівська Січ 2017
Учасники табору Старовижівська Січ 2017

Переможців та учасників змагань привітав заступник голови Старовижівської районної організацій ВО "Свобода", депутат районної ради Анатолій Лавринюк. Від імені побратимів-свободівців він вручив переможцям призи та подарунки ‒ волейбольну сітку з волейбольними м'ячами та набори ракеток і м'ячів для гри в настільний теніс.

Учасниці табору Старовижівська Січ 2017
Учасниці табору Старовижівська Січ 2017

"Приємно, що вже другий рік поспіль у нашому районі проводяться такі таборування. Це ‒ чудова альтернатива пришкільним таборам. Адже такий табір ‒ не лише спілкування, а й практичні знання та навички, національно-патріотичного виховання на славних традиціях звитяги минулих поколінь. Сподіваюся, "Старовижівська Січ" відтепер відбуватиметься щорічно і стане традиційною. ВО "Свобода" завжди допомагатиме в організації та підтримуватиме подібні заходи, які виховують підростаюче покоління в дусі патріотизму і вчать бути гідними послідовниками наших героїв", ‒ наголосив Анатолій Лавринюк.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"