ВО "Свобода"

ENG

22 травня 2017
ВО "Свобода" та Національний Корпус провели в Ковелі Марш Гідності
ВО "Свобода" та Національний Корпус провели в Ковелі Марш Гідності

До Дня Героїв України націоналістичні сили Волині зорганізували Марш Гідності, який 21 травня 2017 року пройшов центральними вулицями міста Ковеля. У заході взяли участь активісти ВО "Свобода", громадської молодіжної організації "Сокіл-Волинь", комбатантського об'єднання "Легіон Свободи" та Національного Корпусу.

Колона з близько двох сотень учасників Маршу Гідності сформувалася біля пам'ятника Тарасу Шевченку в парку його імені. Учасники маршу тримали в руках знамена, транспаранти, фаєри та смолоскипи. Націоналісти пройшли всіма центральними вулицями вечірнього Ковеля. Марш завершився біля пам'ятника Борцям за волю України, де відбувся мітинг-реквієм.

З вітальними словами до присутніх звернулися голова Ковельської міської організації ВО "Свобода" Вадим Ткачук, депутат Ковельської міської ради від ВО "Свобода" Ігор Ткачук, голова громадської молодіжної організації "Сокіл-Волинь" Максим Новицький, учасник російсько-української війни, голова комбатантського об'єднання "Легіон Свободи" на Волині, депутат Волинської обласної ради Сергій Духницький, інші учасники Маршу гідності.

Під час маршу у Ковелі
Під час маршу у Ковелі

"Ми гордимося своїми національними героями. Вони надихають нас на подальшу боротьбу за Україну. Подвиг наших героїв чітко дає нам відповідь на питання, хто є нашим одвічним ворогом. Геть від Москви! ‒ закликали наші предки. Нам випала місія виконати цю їхню настанову і назавжди звільнити нашу землю від москаля", ‒ зауважив у своєму виступі голова Ковельської міської організації ВО "Свобода", керівник фракції ВО "Свобода" в Ковельській міській раді Вадим Ткачук.

"Генетична пам'ять наших героїв в усі віки кликала до боротьби та звитяги. За її зовом піднялися перші добровольці, які не дали російському агресору окупувати наші землі і розділити Україну. Ворог тимчасово окупував наші території там, де не знають і належним чином не шанують наших національних героїв. Але наша боротьба триває, і вона неодмінно закінчиться найбільшою українською Перемогою!" ‒ переконаний учасник російсько-української війни, голова комбатантського об'єднання "Легіон Свободи" на Волині, депутат Волинської обласної ради Сергій Духницький.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"