ВО "Свобода"

ENG

28 квітня 2017
Олег Тягнибок: Волинська "Свобода" має особливу місію в партійній організації
Олег Тягнибок: Волинська "Свобода" має особливу місію в партійній організації

Волинська обласна організація ВО "Свобода" має особливу місію в партійній всеукраїнській організації і повинна показувати приклад як працювати іншим обласним організаціям. Про це 28 квітня 2017 року під час обласної звітно-виборчої конференції Волинської обласної організації ВО "Свобода" заявив лідер політичної сили Олег Тягнибок.

Олег Тягнибок у своєму виступі перед делегатами конференції підкреслив особливу місію, яку виконує Волинська "Свобода".

"Волинська обласна організація - це організація-засновник нашої партії. Дві обласні організації були на початках утворення соціал-національної партії у 1991 році: Львівська та Волинська. Тому Волинська обласна організація має особливу місію як хранителька традицій. І партійне керівництво дуже скрупульозно придивляється до роботи обласної організації. Саме вона має показувати приклад як працювати іншим".

Лідер націоналістів також акцентував увагу на тому, що сьогодні влада своїми діями віддає у заставу всю Україну:

"У нас спільна справа - побудова Великої України. Для цього ми маємо докласти максимум зусиль. Ми хочемо побудувати Україну, де пануватимуть українські закони, де українець почуватиме себе гордо та вільно. Де будуть захищені його права та свободи. У правлячої влади ж інша мета. Вона готова віддати у заставу всю Україну, розпродати землю і стратегічні підприємства, залізти у борги перед МВФ. Насправді ж більшість ініціатив української влади, які подаються як вимоги МВФ, є її приватною ініціативою. В тому числі коли мова йде про продаж української землі. Тому ми маємо розуміти, що поки націоналісти не прийдуть до влади в Україні, торгівля і здача українських інтересів продовжуватиметься".l.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"