ВО "Свобода"

ENG

20 квітня 2017
Волинська "Свобода" та "Сокіл" привітали зв'язкову УПА Ганну Зелену з 90-річчям
Волинська "Свобода" та "Сокіл" привітали зв'язкову УПА Ганну Зелену з 90-річчям

20 квітня 2017 року активісти Волинської обласної організації ВО "Свобода" та члени молодіжної громадської організації "Сокіл-Волинь" узяли участь в урочистостях з нагоди 90-річного ювілею зв'язкової УПА, учасниці Норильського повстання Ганни Зеленої.

Привітати ювілярку до села Скулин Ковельського району приїхали свободівці з Луцька, Ковеля, сусідньої Турійщини. У складі луцької делегації прибув перший заступник голови Волинської обласної ради, свободівець Олександр Пирожик, голова Волинського Братства ветеранів ОУН-УПА імені полковника Клима Савура Богдан Вівчарик, станична Луцької станиці Братства ветеранів УПА Марія Ткачук, голова Волинської ветеранської спілки політв'язнів і репресованих Ігор Гураль.

Ковельську "Свободу" представляли депутат Волинської обласної ради, уродженець цих країв Юрій Поліщук та голова обласної молодіжної організації "Сокіл-Волинь" Максим Новицький.

У переповненій залі місцевого Будинку культури ювілярку обдарували численними подарунками, піснями та квітами. Вітаючи ювілярку, Олександр Пирожик та Юрій Поліщук побажали своїй незламній землячці дожити до ста літ і зустріти на своєму віку ще не один поважний ювілей. А головне ‒ дожити до найбільшої української перемоги, за яку вона боролась і віддала свої найкращі молоді літа!

Свободівці Олександр Пирожик та Юрій Поліщук вітають ювілярку
Свободівці Олександр Пирожик та Юрій Поліщук вітають ювілярку

По закінченню урочистостей свободівці відвідали пам'ятний знак полеглим воякам УПА на околиці села Скулин.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"