ВО "Свобода"

ENG

12 квітня 2017
Олександр Пирожик: Мінагрополітики покриває зловживання голови Волинського лісового господарства
Олександр Пирожик: Мінагрополітики покриває зловживання голови Волинського лісового господарства

Міністерство аграрної політики та продовольства України та Державне агентство лісових ресурсів України ігнорують факти масових зловживань у роботі голови Волинського управління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка. Про це 12 квітня 2017 року під час сесії Волинської облради заявив перший заступник голови облради свободівець Олександр Пирожик.

Олександр Пирожик під час виступу представників фракцій зосередив увагу депутатів на діяльності управління лісового та мисливського господарства та відсутності реагування з боку Мінагрополітики та Держлісагентства на масові порушення з боку його керівництва.

"Досі немає реагування на звернення обласної ради від 2 лютого до Мінагрополітики про проведення перевірки лісової галузі Волині та відсторонення від посади начальника управління лісового господарства області Олександра Кватирка. За нашою інформацією, в Міністерстві вже був підготовлений і підписаний наказ про перевірку за викладеними фактами, але його так і не зареєстрували. Між тим, після прийнятого рішення до обласної ради приїздили лісівники. Для цього були використані "шкільні" автобуси. На запити щодо нецільового призначення транспорту прийшли відповіді з ОДА, в яких зазаначалося, що автобуси їхали до Луцька для здійснення сервісних робіт, а по дорозі "підібраали" лісівників. Крім цього, у діяльності Волинського управління лісового господарства у лютому - березні були виявлені нові факти зловживань", - зазначив Олександр Пирожик.

Олександр Пирожик запевнив, що питання про діяльність лісового господарства області будуть підніматися у Верховній Раді України, оскільки центральні міністерства та відомства покривають Олександра Кватирка. Також він додав, що документ, де міститься інформація про порушення голови Волинського обласного управління лісового господарства буде спрямований до прокуратури.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"