ВО "Свобода"

ENG

12 квітня 2017
Володимир-Волинська райрада проти введення антинародної абонплати за газ
Володимир-Волинська райрада проти введення антинародної абонплати за газ

11 квітня 2017 року Володимир-Волинська райрада, на позачерговій сесії, прийняла звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг з вимогою недопущення прийняття рішення про введення абонплати за газ та аналогічних рішень в майбутньому.

Звернення було підготовлене фракціями ВО "Свобода" та ВО "Батьківщина".

"Ми вважаємо такий крок новою спробою уряду Гройсмана обслужити інтереси олігархів за рахунок українців. Ми категорично засуджуємо системну антисоціальну діяльність уряду, яка привела до зубожіння великої кількості українців і загрожує національній безпеці.

Це ноу-хау влади жорстко б'є по простих українцях, які проживають у квартирах та використовують газові плити, оскільки вартість газопостачання здорожчує в три рази. В цілому, населення України змушене буде платити газорозподільним компаніям, які контролюються олігархом Дмитром Фірташем та російськими компаніями, понад 15 мільярдів гривень на рік", - йдеться у зверненні.

Депутати Володимир-Волинської районної ради вважають, що прийняттям вказаної постанови Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг наносить економічний удар по кожній українській родині.

З метою припинення тарифного геноциду проти власного народу Володимир-Волинська райрада вимагає недопущення прийняття вищевказаного рішення та аналогічних в майбутньому, та закликає звільнити з посади голову НКРЕКП Дмитра Вовка.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"