ВО "Свобода"

ENG

8 квітня 2017
У Луцьку нагородили переможців конкурсу дитячих малюнків "Україна - це Я"
У Луцьку нагородили переможців конкурсу дитячих малюнків "Україна - це Я"

8 квітня 2017 року Об'єднання українок "Яворина-Волинь" за підтримки Луцької "Свободи" та ПАТ НСТУ "Волинської регіональної дирекції" провело нагородження переможців конкурсу дитячих малюнків "Україна - це Я".

Захід відбувся в Палаці Культури міста Луцька.

Розпочався конкурс 22 листопада 2016 року і тривав до 22 березня 2017 року. Участь в конкурсі взяли діти зі всієї Волині. Ідея проведення такого заходу виникла в організаторів громадського об'єднання українок "Яворина-Волинь" Алли Жупанюк та Руслани Вознюк. Інформаційну підтримку конкурсу забезпечив телеканал "Нова Волинь".

Конкурс дитячих малюнків "Україна - це Я"
Конкурс дитячих малюнків "Україна - це Я"

Під час церемонії нагородження переможців Алла Жупанюк провела майстер клас разом із дітками й батьками. На одну мить всі занурились в творчість аплікації та разом робили квіти з кольорового паперу.

На заході був присутній й керівник Луцького міського осередку "Свобода" Микола Федік разом зі своєю донечкою. З його слів, такі конкурси, які організували жінки з "Яворини", планують підтримувати і в наступному році.

Наприкінці події організатори нагородили всіх учасників призами та почастували солодощами, які подарував депутат Волинської обласної ради від ВО "Свобода" Юрій Цейко. Також призи для переможців надала торгова марка "Rosa" - виробник товарів для творчості.

Конкурс дитячих малюнків Україна - це Я
Конкурс дитячих малюнків Україна - це Я

До слова, виставка дитячих малюнків ще протягом тижня перебуватиме у фойє Палацу культури міста Луцька.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"