ВО "Свобода"

ENG

17 березня 2017
Районні ради на Волині підтримують блокаду торгівлі з "ДНР" та "ЛНР" та роботи російських банків
Районні ради на Волині підтримують блокаду торгівлі з "ДНР" та "ЛНР" та роботи російських банків

Районні ради Волинської області масово голосують за проекти звернень про блокаду торгівлі з окупованим Донбасом та припинення діяльності російських банків в Україні.

Зокрема, 16 березня 2017 року відповідні рішення підтримали Рожищенська та Старовижівська райради. А 17 березня за такі звернення до Президента, глави уряду, Голови Верховної Ради та Генпрокурора проголосувала Ківерцівська та Іваничівська райради.

У зверненнях висловлюється повна підтримка дій учасників блокади торгівлі з окупованиими територіями Донбасу та засуджуються силові дії влади, спрямовані на відновлення торгівлі на крові. Також вимагається негайно звільнити усіх затриманих та припинити переслідування учасників блокади торгівлі з "ДНР" і "ЛНР".

Крім того, у проектах рішень райрад міститься вимога звільнити з займаних посад міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, заступника голови Національної поліції України В'ячеслава Аброськіна, негайно прийняти закон про окуповані території. Ківерцівська райрада з ініціативи ВО "Свобода" також внесла у звернення вимогу щодо звільнення першого заступника голови СБУ - керівника Антитерористичного центру при СБУ Віталія Малікова.

Також депутати районних рад проголосували за звернення щодо припинення роботи російських банків в Україні. Крім того, Іваничівська райрада вимагає звільнити голову НБУ Валерію Гонтареву з посади через провальну фінансову політику та обвал гривні.

Нагадаємо, що 15 березня аналогічні звернення ухвалила Любомльська райрада.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"