ВО "Свобода"

ENG

14 березня 2017
Анатолій Вітів: Влада бариг в погоні за грошима втратила розум
Анатолій Вітів: Влада бариг в погоні за грошима втратила розум

У погоні за грошима правляча в Україні влада бариг втратила рештки розуму і пішла на силовий розгін учасників блокади торгівлі на крові. Про це голова фракції ВО "Свобода" у Волинській облраді Анатолій Вітів заявив під час позачергової сесії 14 березня 2017 року.

Анатолій Вітів наголосив, що дії влади демонструють її сутність і спростовують пафосні голослівні заяви про турботу долею України.

"Правляча влада не хоче блокувати торгівлю з "ДНР" і "ЛНР", оскільки заробляє на війні з Росією. Олігархи торгують і набивають свої кишені, а наших солдат вбивають. Торгівля на крові приносить шалені прибутки кланам і наповнює бюджети окупантів. Сьогодні весь світ не розуміє абсурдну, деформовану і продажну логіку української влади, яка кричить про санкції, а сама торгує з ворогом і підтримує російських агресорів фінансово. Влада бариг за кілька років не зробила нічого, щоб наша держава стала незалежною енергетично. Навпаки, вона робить все, щоб ми залежали від Росії", - зазначив націоналіст.

Також Анатолій Вітів прокоментував відсутність фракції Блоку Петра Порошенка "Солідарність" на позачерговій сесії обласної ради.

"Те, що сьогодні у сесійній залі відстутній голова Волинської ОДА і президентська партія свідчить про їх політичну позицію. Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик відверто говорить про те, що підтримує торгівлю з окупантами. То як він може бути головою адміністрації? Сьогодні на фронті щодня гинуть українці, але їх смерті стали давно статистикою для цієї влади. Баригам зносить дах від жадоби грошей. Вони готові торгувати з російськими окупантами і ніяк не можуть відмовитися від цього. Якщо голова Волинської ОДА підтримує таку політику, то має піти у відставку", - підкреслив Анатолій Вітів.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"