ВО "Свобода"

ENG

13-16 жовтня 2017
Привітання Анатолія Вітіва з Днем захисника України
Привітання Анатолія Вітіва з Днем захисника України

Шановні українці! Вітаю Вас з Днем захисника України, святом козацтва, днем заснування УПА.

14 жовтня - особливий день в історії України. Ця дата увібрала в себе героїзм минулих та сучасних епох. Ще в давні часи козацтва на Свято Покрови українці вшановували тих, хто боронив свою землю від загарбників. Хто вогнем і мечем, не жаліючи власного життя, дивлячись в очі смерті, проливав кров за свою матір-Україну. Хто відстоював честь і гідність нації і її право на величне майбутнє.

У ХХ столітті героїзм українських воїнів минулого продовжили вояки УНР, повстанці Холодного Яру і бійці УПА. Саме 14 жовтня стало датою заснування армії нескорених, яка кинула виклик наймогутнішим загарбникам. УПА стала символом українського незламного духу, волі українців до власної держави, їх здатності до самоорганізації. Сьогодні ми відзначаємо їх подвиг на державному рівні. Хоча ще кілька років тому для колоніальної влади вони не були Героями.

Сьогодні Україну захищає нове покоління Героїв, яке увібрало в себе дух лицарів минулого. Схиляю голову перед їх мужністю, жертовністю, подвигами, вірою в Україну і в ідею, яку вони захищають. Переконаний в українській перемозі над споконвічними ворогами і торжестві української національної ідеї. Хай береже Вас Бог!

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"