ВО "Свобода"

ENG

27 липня 2016
Микола Федік: Гройсман продовжує грабіжницьку тарифну політику Яценюка
Микола Федік: Гройсман продовжує грабіжницьку тарифну політику Яценюка

Глава уряду Володимир Гройсман продовжує грабіжницьку тарифну політику свого попередника Арсенія Яценюка і працює в інтересах олігархів. Про це 27 липня 2016 року заявив голова фракції ВО "Свобода" у Луцькій міськраді Микола Федік під час обговорення питання про мораторій на підвищення комунальних тарифів під час сесійного засідання.

"Тарифна політика, яку здійснює уряд Гройсмана, є продовженням антинародної злочинної політики уряду Яценюка. Чергове зростання комунальних тарифів з 1 липня означає черговий удар влади по кишені українців, які і так опинилися за межею бідності. Коли Володимир Гройсман очолив Кабмін, він заявляв про те, що "покаже всім як треба працювати". Натякав на нову якість роботи. Як виявилося, під цим прем'єр мав на увазі подальший ріст цін на комунальні послуги",- заявив Микола Федік.

Свободівець зазначив, що рівень життя українців суттєво впав, але уряд не збирається зупинятися на досягнутому і продовжує згубну політику:

"Сьогодні у більшості українців грошей не вистачає на елементарне. Але баригам, які керують державою, цього замало. Тепер один кубометр гарячої води вартуватиме 80 гривень. Вартість опалення звичайної однокімнатної квартири перевищуватиме 1200 гривень на місяць, а будинку сягатиме 3-4 тисяч гривень і більше. І все це називають словом "реформи". Особливого цинізму додає те, що на цьому фоні уряд знімає обмеження для зростання зарплат чиновникам, встановлює захмарні зарплати суддям, дає дозвіл на закупівлю нових меблів і техніки посадовцям. То на кого працює Гройсман?".

Депутат переконаний, що ціну на газ для населення слід якнайшвидше переглянути і довести до економічно обґрунтованої.

Однак, мораторій на зростання комунальних тарифів підтримали лише 13 депутатів Луцької міськради, в тому числі фракція ВО "Свобода". Не голосували за таке рішення "Блок Петра Порошенка", УКРОП, "Самопоміч" та Радикальна партія Ляшка.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"