ВО "Свобода"

ENG

6 вересня 2017
З приходом Кревської Партія регіонів повертається?
З приходом Кревської Партія регіонів повертається?

Не можу дібрати слів, аби висловити своє обурення рішенням голови Іваничівської райдержадміністрації Лілії Кревської призначити відданого члена Партії регіонів Валентину Петрощук у відділ внутрішньої політики РДА. В українській лексиці таких слів немає, а в москалів позичати не збираюся…

Валентина Петрощук ‒ головний редактор районної газети, яка в часи режиму Віктора Януковича була рупором Партії регіонів. За що, мабуть, і отримала з рук кривавого президента Януковича нагороду за вірну службу. Відставки цього одіозного редактора вимагали всі протестувальники на Іваничівському майдані під час Революції гідності! Саме під тиском Майдану вона зрештою і позбулася цієї впливової посади. Тепер же, з приходом до керма виконавчої влади на Іваничівщині Лідії Кревської, служаки Партії регіонів повертаються у владу?

Це що ж виходить, що теперішня виконавча влада району власними руками підтримує "реванш" та новий прихід на впливові посади тих, хто в ті часи всіляко підтримував кривавий режим і підігрував владі Януковича, шельмуючи найактивніших активістів Революції гідності? Хіба це не зрада ідеалів Майдану?

Ми всі сьогодні переживаємо непрості часи. Крім гострих економічних проблем, багатьох пригнічує ситуація на Сході. Найбільш прикро, що освічена молодь з якісними дипломами та перспективами залишається безробітною, відбувається масовий виїзд молодшого покоління за кордон у пошуках кращого життя. А там, на чужій землі, наші сильні, енергійні українці заробляють мозолі, залишають кращі роки життя, вимушено розбудовуючи чужу країну. Тож і події часів Революції Гідності поступово відходять в історію, імена Героїв зникають із вуст…

Чому так стається? Та тому що влада, яку представляє пані Кревська, не робить нічого реального для виведення країни з економічної кризи, а лише займається власним збагаченням ‒ і багатомільйонні е-декларації чиновників це показово продемонстрували. Про яку довіру до такої влади може йти мова?

Тоді, коли в Києві гримів Майдан, у нашому селищі не запалала жодна шина, не побили жодного вікна. Але ідеали, здобуті у той час, залишаються у пам'яті справжніх патріотів. На жаль, не всі, хто брав участь в Революції Гідності, залишаються вірними майданним принципам. А останнє кадрове рішення пані Кревської взагалі переходить будь-які межі здорового глузду. Чи не кращою кандидатурою на цю посаду був би той самий студент, який стояв за ідею на Майдані і був побитий "Беркутом"?

Чи усвідомлюєте Ви, пані Кревська, що таким своїм рішенням Ви тепер плюєте в обличчя майданівцям, ідучи шляхом колег-"регіоналів"? Чи Ви забули, що саме через цих псів прокремлівського режиму поклали свої голови Герої Небесної Сотні, розпочалась і досі триває російсько-українська війна на Сході? Жорстока і кривава війна, що забирає кожного дня життя невинних українців…

Як громадянин і активний мешканець Іванич, вимагаю від голови РДА негайно відмінити таке рішення. Бо такі рішення представника виконавчої влади в районі знову може розбудити хвилю невдоволення серед тих, хто й досі залишається вірним ідеям Революції Гідності. Не варто недооцінювати тих, хто з бруківкою в руках ішов на автомати та підставляв солдатські груди без бронежилета під російські "Гради".

Шини розгоряються швидко…

Василь ІГНАТЮК, голова фракції ВО "Свобода" в Іваничівській селищній раді