ВО "Свобода"

ENG

7 травня
В урочищі Вовчак відбудеться вишкіл волинських школярів та ліцеїстів
В урочищі Вовчак відбудеться вишкіл волинських школярів та ліцеїстів

У рамках проекту "Вовчак. Волинська Січ. Відродження", який реалізує ВО "Свобода", у співпраці з Всеукраїнською громадською організацією "Сокіл", упродовж весняно-літнього сезону в урочищі Вовчак відбуватимуться вишкільні таборування учнів середніх шкіл та ліцеїв Волинської області.

Географічне розташування та історична цінність місцини в урочищі Вовчак по-справжньому дають змогу юним звитяжцям відчути всю силу духу і свободи, яким наділяє урочище Вовчак ‒ місце створення в жовтні 1943 року Армії нескорених ‒ Української повстанської армії.

З 10 по 12 травня 2018 року ‒ вже вдруге в поточному році ‒ вовчаківці прийматимуть у себе старшокласників Турійського, Ратнівського, Шацького та інших районів Волині.

Навчатиме тактичним, теоретичним знанням відсічі ворогу керівник Волинського осередку ВГО "Сокіл" Максим Новицький.

Лекції, екскурсії, дисципліну та логістику забезпечуватиме директор історико-культурного комплексу "Вовчак. Волинська Січ", свободівець Василь Мазурик.

Такі вишколи віднині стають щорічними і традиційними. Тож адміністрація історико-культурного комплексу "Вовчак. Волинська Січ" запрошує всіх директорів шкіл і ліцеїв до співпраці, адже в наших із вами руках ‒ виховання майбутніх захисників України.

Там, де сила ‒ там воля!

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"